O nas

DobrySort.pl to witryna, którą samodzielnie buduje i zarządza para zakochanych w sobie ludzi. Wszystko co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem. Proponowane przez nas produkty zostają „dobrze wysortowane”, bo styl i wygoda to nasze dewizy. Nie znajdziecie tu stylizowanych zdjęć ukrywających mankamenty produktu. Przedstawiamy Wam realne zdjęcia naszych rzeczy.

DobrySort.pl powstał z potrzeby samodzielności i rozwoju oraz wiary, że gdzieś tam, pomiędzy rzeszą konkurencji jest również miejsce dla kameralnego sklepu z dokładnie wyselekcjonowaną odzieżą.

Mamy głowy pełne pomysłów na dalszy rozwój sklepu. W niedługim czasie możecie spodziewać się poszerzenia asortymentu o kolejne przedmioty, tym razem nie związane z odzieżą (nie bez powodu w logo firmy znajduje się symbol domu 🙂

Nie jesteśmy korporacją, nikt nie przepowiada nam przyszłości, wszystkiego musimy nauczyć się sami, ale to co już umiemy, to dbanie o klienta. Zapewniamy, że sprostamy każdym wymaganiom, każdym potrzebom i w razie problemu, staniemy na głowie żeby go rozwiązać. Razem prowadzimy ten sklep i razem dołożymy starań aby zakupy u nas były samą przyjemnością.

Celina i Kuba